Informacje ogólne

Ryszard Prus nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 16.06.1956, Lublin
Miejsce pracy: Prezes Zarządu / Dyrektor Generalny Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej im Unii Lubelskiej w Lublinie; Radny Rady Miasta Lublin

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–5 z 5 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
16.11.2014 – 16.11.2018
radny źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Prawo i Sprawiedliwość źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Zdrowia i Pomocy Społecznej, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Rewizyjna, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Budżetowo-Ekonomiczna, członek źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.