Informacje ogólne

Mieczysław Ryba nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 14.01.1969, Biecz
Miejsce pracy: Katolicki Uniwersytet Lubelski; Wyższa Szkoła Kultury Społ. i Medialnej w Toruniu; Radny Rady Miasta Lublin

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–4 z 4 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
16.11.2014 – 16.11.2018
radny źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Prawo i Sprawiedliwość źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Oświaty i Wychowania, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Inwentaryzacyjna, członek źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.