Informacje ogólne

Sylwester Tułajew nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2015-11-05.

Data i miejsce urodzenia: 30.12.1981, Lublin
Miejsce pracy: Radny Rady Miasta Lublin
Przynależność partyjna: Prawo i Sprawiedliwość

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Strona radnego:

Biografia

Rekordy 1–2 z 2 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
16.11.2014 – 16.11.2018
radny źródło
16.11.2014 – 5.11.2015
Prawo i Sprawiedliwość źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.