Informacje ogólne

Marek Wójtowicz nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 21.04.1959, Lublin
Wykształcenie: wyższe
Miejsce pracy: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–6 z 6 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
28.06.2018 – 16.11.2018
Komisja ds. Statutów Jednostek Pomocniczych, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
radny źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Prawo i Sprawiedliwość źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Kultury i Ochrony Zabytków, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Inwentaryzacyjna, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja ds. Rodziny, członek źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.