Informacje ogólne

Ewa Stadnik nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: .

Data i miejsce urodzenia: 19.04.1950, Laskach
Wykształcenie: wyższe
Miejsce pracy: lekarz

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–6 z 6 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
8.09.2016 – 16.11.2018
Platforma Obywatelska źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
radna źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Zdrowia i Pomocy Społecznej, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Samorządności i Porządku Publicznego, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Inwentaryzacyjna, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja ds. Rodziny, członek źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.