Sesja nr 8/2019 z dnia 2019-06-30
Uchwalona
Uchwała nr 292 — w sprawie pozbawienia kategorii drogi powiatowej ul. Bohaterów Monte Cassino o przebiegu od al. Kraśnickiej do ul. Armii Krajowej, ul. Armii Krajowej o przebiegu od ul. Bohaterów Monte Cassino do ul. Jana Pawła II, ul. Jana Pawła II o przebiegu od ul. Armii Krajowej do ul. Nadbystrzyckiej, ul. Lubelskiego Lipca '80 o przebiegu od ul. Fabrycznej do ul. Cukrowniczej, ul. Krochmalną o przebiegu od ul. Cukrowniczej do ul. Nadbystrzyckiej, ul. Diamentową o przebiegu od ul. Krochmalnej do ul. Wrotkowskiej oraz ul. Wrotkowską o przebiegu od ul. Diamentowej do ul. Mariana Smoluchowskiego

Rozkład głosów radnych

Za
26
Przeciw
1
Wstrzymał się
0
Głos nieoddany
4
Nieobecny
0

Głosowanie wg klubów

Za 19Przeciw 0Wstrzymał się 0Głos nieoddany 0Nieobecny 0
Klub Radnych Prezydenta Krzysztofa Żuka
Za 7Przeciw 1Wstrzymał się 0Głos nieoddany 4Nieobecny 0
Prawo i Sprawiedliwość

Głosy poszczególnych radnych

Filtruj wyniki

Klub

Głos

Okręg

Płeć

Filtruj
Przefiltrowane przez:
Głosy 1–10 z 31
pokaż  5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie 1 2 3 4
Lp. Imię i nazwisko Klub Głos Okręg
1.
Eugeniusz
Bielak
Prawo i Sprawiedliwość V - Felin, Hajdów-Zadębie, Kalinowszczyzna, Ponikwoda, Tatary
2.
Piotr
Breś
Prawo i Sprawiedliwość II - Konstantynów, Rury, Szerokie, Węglin Północny, Za Cukrownią
3.
Stanisław
Brzozowski
Prawo i Sprawiedliwość IV - Czechów Południowy, Czechów Północny, Sławin, Sławinek
4.
Marcin
Bubicz
Klub Radnych Prezydenta Krzysztofa Żuka IV - Czechów Południowy, Czechów Północny, Sławin, Sławinek
5.
Piotr
Choduń
Klub Radnych Prezydenta Krzysztofa Żuka VI - Abramowice, Dziesiąta, Głusk, Kośminek, Wrotków, Zemborzyce
6.
Elżbieta
Dados
Klub Radnych Prezydenta Krzysztofa Żuka VI - Abramowice, Dziesiąta, Głusk, Kośminek, Wrotków, Zemborzyce
7.
Leszek
Daniewski
Klub Radnych Prezydenta Krzysztofa Żuka VI - Abramowice, Dziesiąta, Głusk, Kośminek, Wrotków, Zemborzyce
8.
Robert
Derewenda
Prawo i Sprawiedliwość V - Felin, Hajdów-Zadębie, Kalinowszczyzna, Ponikwoda, Tatary
9.
Zdzisław
Drozd
Prawo i Sprawiedliwość II - Konstantynów, Rury, Szerokie, Węglin Północny, Za Cukrownią
10.
Piotr
Gawryszczak
Prawo i Sprawiedliwość VI - Abramowice, Dziesiąta, Głusk, Kośminek, Wrotków, Zemborzyce
pokaż  5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie 1 2 3 4