Informacje ogólne

Piotr Dreher nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 25.06.1975, Krosno
Wykształcenie: wyższe
Miejsce pracy: Kierownik w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lublinie (do 2018), Uniwersytet Medyczny
Od marca 2018 dyrektor Szpitala Neuropsychiatrycznego w Lublinie. Przewodniczący Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Gminy Lublin (powołany przez Prezydenta).

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–7 z 7 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
16.11.2014 – 16.11.2018
radny źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Platforma Obywatelska źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Zdrowia i Pomocy Społecznej, przewodniczący źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Sportu, Turystyki i Wypoczynku, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Rewizyjna, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Inwentaryzacyjna, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja ds. Rodziny, członek źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Dodaj deklarację polityka

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.