Informacje ogólne

Dariusz Jezior nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 16.10.1961, Lublin
Miejsce pracy: Wojewódzki Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych (od 2017)

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–6 z 6 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
16.11.2014 – 16.11.2018
radny źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Statutowa, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Prawo i Sprawiedliwość źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Sportu, Turystyki i Wypoczynku, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Rozwoju Miasta, Urbanistyki i Ochrony Środowiska, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Budżetowo-Ekonomiczna, członek źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.