Informacje ogólne

Wojciech Krakowski nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2016-06-20. Przyczyna wygaśnięcia mandatu: śmierć

Data i miejsce urodzenia: 21.04.1954, Lublin
Data śmierci: 2016-06-20
Miejsce pracy: Prezes Zarządu w PUH "Venta"
Przynależność partyjna: Platforma Obywatelska

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–2 z 2 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
16.11.2014 – 16.11.2018
radny źródło
16.11.2014 – 20.06.2016
Platforma Obywatelska źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.