Informacje ogólne

Mariusz Banach nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2024-04-21.

Data i miejsce urodzenia: 1969, Lublin
Wykształcenie: wyższe
Miejsce pracy: Gimnazjum nr 16 w Lublinie

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018
Liczba głosów: 2 755 (11,20%)

Biografia

Rekordy 1–11 z 11
pokaż  5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
22.11.2018 – 23.11.2018
Rada Miasta Lublin, radny źródło

Biuletyn Informacji Publicznej Lublin

bip.lublin.eu

od 17.11.2018
Komisja Zdrowia i Pomocy Społecznej, członek źródło
od 17.11.2018
Komisja Samorządności i Porządku Publicznego, członek źródło
od 17.11.2018
Komisja Gospodarki Komunalnej, członek źródło
od 17.11.2018
Komisja Rodziny, członek źródło
od 17.11.2018
Klub Radnych Prezydenta Krzysztofa Żuka źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
radny źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Rozwoju Miasta, Urbanistyki i Ochrony Środowiska, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Rewizyjna, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Oświaty i Wychowania, przewodniczący źródło
brak informacji
Rada Miasta Lublin, kandydat na stanowisko radnego, liczba głosów: 2 755, procent głosów: 11, wybrany źródło
pokaż  5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Obecność
2
Nieobecność
0

Oddane głosy

Za
2
Przeciw
0
Wstrzymał się
0
Głos nieoddany
0
Nieobecny
0
Filtruj wyniki

Tagi

Sesje

Głos

Filtruj
Wyczyść filtry
Przefiltrowane przez:
Głosowania 1–2 z 2
pokaż  5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
pokaż  5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Deklaracje

Dodaj deklarację polityka

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.